Haarasilta - Halme - Brunila

Sukuseuran Hallitus 2014 - 2017

 

 

Puheenjohtaja Marko Hiljanen

Sirviönkatu 9, 15340 LAHTI

Puh. 0400-494388

marko.hiljanen@kiiltoclean.fi

 

Varapuheenjohtaja, jäsensihteeri Jouni Koskinen

Laukkalantie 21, 17110 KALLIOLA

Puh. 040-7571685

jouni.koskinen@phnet.fi

 

Hallituksen sihteeri Vuokko Silvesalo

Mukkulankatu 6 A 1, 15210 LAHTI

Puh. 045-6398759

vuokko.silvesalo@gmail.com

 

Rahastonhoitaja Heikki Koskinen

Torikatu 1 B 16, 18100 HEINOLA

Puh. 03-7153936, 050-3403616

heikki.koskinen1@elisanet.fi

 

Ritva Filppu

Killintie 4, 15880 HOLLOLA

Puh. 040-5834469

ritva.filppu@phnet.fi

 

Asko Haarasilta

Arkadiankatu 18 A 8, 00100 HELSINKI

Puh. 0400-405525

asko.haarasilta@kolumbus.fi

 

Mika Halme

Mustankalliontie 52, 15150 LAHTI

040 7732611

mika.halme@nelonenmedia.fi

 

Tarja Siltala

Järvistie 66,17220 PIETILÄ

Puh. 040-5439507

tarja.siltala@iki.fi

 

Anja Vainio

Poikkipolku 2, 45720 KUUSANKOSKI

Puh. 040-7619188

anja.vainio@jippii.fi

 

Pekka Viitaniemi

Tiirakarintie 4b, 02380 ESPOO

Puh. 045-8723676

pekka.k.viitaniemi@gmail.com

 

Nuoli vasemmalle: ALKUUN